דלג לתוכן

הנסון - הבחירה הראשונה שלך

הנסון ישראל הינה חברת בת של  HeidelbergCement - מן היצרניות הגדולות בעולם של צמנט, אגרגטים, אספלט, מוצרי בטון ותערובות בטון מובא.

אודות הנסון ישראל

הנהלת חברת האם ממוקמת בעיר היידלברג, גרמניה. היא מעסיקה כ-53,000 עובדים ב-3,000 אתרים בכ-55 מדינות ברחבי העולם. החברה נסחרת בבורסה בגרמניה. מחזור המכירות ב-2020 עמד על כ-18 מיליארד יורו. החברה נכללת במדד ה-DAX ונמנית בין 30 החברות הגדולות בגרמניה.

הנסון ישראל נוסדה בשנת 1963. החברה מתפעלת 24 מפעלי בטון, 2 מחצבות,  מפעל אספלט וצי משאיות להובלת בטון וחומרי מחצבה ובנוסף, מאות משאיות כקבלני משנה. כמו כן, החל משנת 2019 החלה החברה לייבא צמנט לישראל.

החברה רואה חשיבות עליונה בשמירה על בטיחות העובדים והגנה על איכות הסביבה כחלק בלתי נפרד מפעילות החברה בתחומים השונים.  הנסון ישראל נכללת בקבוצת יצרניות חומרי הבניה הגדולות בישראל. 

החברה, שהכנסותיה ב-2020 נאמדו בסך של כ-1.2 מיליארד ש"ח, מעסיקה כ-530 עובדים ומייצרת ב-20% מתצרוכת האגרגטים והבטון המובא בארץ. החברה מלווה את תהליך צמיחתה של מדינת ישראל. הצלחתה ארוכת השנים מעידה על יכולת התחדשותה של החברה ומחויבותה העמוקה לאיכות ושירות ללא פשרות.

ערכי חברת הנסון

שעל פיהם פועלים עובדי הנסון ולאורם מיישמים את חזון השירות של החברה
אמינות
אחריות ואכפתיות
דרך ארץ וכבוד האדם
עבודת צוות
מקצוענות
למידה וחתירה למצוינות

חזון חברת הנסון

חברת הנסון חרטה על דגלה חזון שירות שמנחה את עובדיה במשך השנים, חזון שמונחה מהרצון להיות "הבחירה הראשונה שלך" הנסון מציבה את השירות כיעד מרכזי, למענה מיטבי לצורכי הלקוח ויצירת ערך מוסף משותף

מוצרי החברה

אגרגטים - שילובים שונים של אבן, חצץ וחול, המשמשים לבניה, תשתיות ושימושים נוספים. האגרגטים נחצבים מסלע גיר או דולומיט. 

בטון מוכן לשימוש, מוצרי תשתית וגמר - בטון טרי המיוצר, מועמס על מערבלי בטון במפעל ומסופק ישירות לאתרי הבניה. מוצרים נוספים לשימוש הם: תערובות טיח, תערובות לבניית תשתיות, ריצוף וגמר. 

אספלט - תערובות אגרגטים וחול בתוספת ביטומן, המשמשות לחיפוי כבישים, כבישים מהירים, מגרשי חניה ושבילים. 

צמנט חברת הנסון ישראל בע"מ מפעילה מזח ליבוא צמנט בנמל אשדוד. יבוא הצמנט הינו מהלך משלים לפעילות היידלברג צמנט, חברת האם שלנו, הפועלת בתחום שנים רבות ומתפקדת כספק הצמנט השני בגודלו בעולם.

תובלה - הובלת מוצרי החברה ומתן שירות ללקוחות חיצוניים

פעילות מקומית

הפעילות מתבצעת ב-26 מפעלים מתקדמים ומשוכללים לייצור בטון ומוצרי גמר ותשתית, עם יכולת יצור שנתית העומדת על 3 מיליון מ"ק; 3 מחצבות עם פוטנציאל ייצור של למעלה מ-8 מיליון טון בשנה; 2 מפעלי אספלט, המסוגלים לייצר מיליון טון בשנה של סוגי אספלט שונים, ולספקם לאתרי פיתוח ובנייה ברחבי הארץ; צי של כ-120 משאיות להובלת בטון ומוצרי בנייה.
img
3 מיליון מ”ק
יכולת ייצור בטון שנתית
26 מפעלים
לייצור בטון ומוצרי גמר תשתיות
מיליון טון צמנט
מסוף בלעדי ליבוא צמנט באשדוד

שירות לקוחות

הנסון ישראל ממשיכה להשביח את מערך שירות הלקוחות תחת הסיסמה “הנסון - הבחירה הראשונה שלי". חזונה ומנוף הבידול של הנסון ישראל מושתת על הפיכתה לספק מועדף ע"י הלקוח, תוך מתן מענה מלא לצרכיו. כל צוות העובדים של הנסון זכה להדרכה שמטרתה הנחלה, הפנמה ויישומם של ערכי החברה, שהינם: אמינות, אחריות ואכפתיות, דרך ארץ וכבוד האדם, עבודת צוות, מקצוענות, למידה וחתירה למצוינות. במהלך השנים האחרונות הושלמה הקמתו של שירות קבלת הזמנות ושילוח מרכזי לבטון במרכז הארץ.
quality img

טכנולוגיה ואיכות

להנסון מחויבות חסרת פשרות לאיכות המוצרים, לשביעות רצון הלקוחות ולשמירת המוניטין. החברה הייתה בין הראשונות בתעשייה לקבל בברכה את מערכת ההסמכה של מכון התקנים הישראלי הנוגעת למפעלי בטון, אספלט ומחצבות. החברה עברה את תהליך ההסמכה, וקיבלה את אישור מכון התקנים כי היא עומדת בדרישות הגבוהות של תו התקן ISO 9002.

איכות הסביבה ובטיחות

הנסון ישראל מתחשבת בצרכי הסביבה הסמוכה למפעליה ולמחצבותיה. החברה ממלאת בקפדנות את הנדרש ממנה בתחום זה, והיא קשובה לצורכי הקהילות המתגוררות בסמיכות לפרויקטים שבהן היא פעילה. החברה מאמינה שעליה לעשות הכול כדי שעובדיה לא ייפגעו ולא יחלו בעת עבודתם. הנסון מכשירה רבים מעובדיה לשמש נאמני בטיחות ומגישי עזרה ראשונה, כדי להקטין את הסיכונים במפעלים ולאפשר טיפול, אם וכאשר עובד נפגע.